Spišská Nová Ves - VSS Košice 1:2 (31.07.1988 1.kolo SP)

6. února 2009 v 10:38 | vgis |  Old School
Tentoraz sme mali v losovaní slovenského pohára šťastie a los nám prisúdil súpera, za ktorým nebolo treba ďaleko cestovať. O 1200 vyrážame 21 kusov smer SNV. Čas krátime ako vždy pivko a karty. Po príchode do SNV sa presúvame na štadión. Zápas má celkom dobrú úroveň. Naši majú navrch, ale 10 minút pred koncom dostávame gól. Sedliaci šalejú veď vedú nad klubom z mesta, ale naši otočia v posledných dvoch minútach Majorošom a Zajacom na 1:2 a ďalej postupuje VSS. Hráči sa prídu poďakovať až k nám. Domáci fans žiadny a my sme sa prezentovali zopár delobuchmi a papierovými konfetami. Bolo ich asi 50 ks. Malo to dobrý efekt. Po zápase odchádzame spolu s hráčmi busom domov. Vodič autobusu platil pokutu pri stúpaní na Jahodnú za prekročenie rýchlosti. To som ešte nezažil. Veľmi dobrý výjazd.